PSREF – narzędzie do weryfikowania specyfikacji technicznej komputerów

PSREF – narzędzie do weryfikowania specyfikacji technicznej komputerów

Do czego służy PSREF?

Jest to strona internetowa na której możemy zweryfikować po numerze EAN lub oznaczeniu MODELU dokładną, fabryczną specyfikacje komputera Lenovo.

Jak korzystać z portalu?

Korzystanie ze strony jest proste. Przy pomocy oznaczenia modelu lub numeru EAN możemy w prosty sposób odnaleźć interesującą nas jednostkę i sprawdzić jej parametry oraz właściwości techniczne. Dla przykładu poszukajmy pełnej specyfikacji komputera Y530.

Na początek uruchamiamy stronę: http://psref.lenovo.com

Na górze wybieramy zakładkę „Laptops” i przechodzimy do podstrony.

Wybieramy interesujący nas model. Po lewej stronie znajdują się komputery biznesowe, po prawej laopty konsumenckie.

Po wybraniu odpowiedniego modelu pokazuje nam się baza danych zawierająca wszystkie konfiguracje. W tym momencie możemy skorzystać bezpośrednio z wyszukiwarki powyżej napisów Region i Country lub ręcznie wyszukać interesujący nas sprzęt. By ułatwić sobie pracę, należy wejśc w filtrowanie „Country” i zaznaczyć „Poland”. Ograniczymy się tylko do urządzeń dedykowanych na rynek polski.

Po odnalezieniu interesującego nas urządzenia możemy przejść do jego specyfikacji. Powyżej znajduje się screenshot przedstawiający tylko część informacji na temat wyposażenia urządzenia. By zasięgnąć pełnej wiedzy należy kliknąć w link „PDF” by pobrać pełną dokumentację produktu.

Informacje w pliku PDF przedstawiają pełen zakres parametrów z jakimi możecie spotkać się w wyszukiwanych przez was urządzeniu.