Instalacja i deinstalacja demosoftu w Tabletach

Instalacja i deinstalacja demosoftu w Tabletach

Instalacja demosoftu na tabletach TAB 3 i starszych

Uruchamiamy urządzenie, a następnie konfigurujemy system. Po wczytaniu się głównego pulpitu klikamy w ikonę „menu” i przechodzimy do aplikacji. Szukamy aplikacji, która nosi nazwę modelu np. „YOGA TAB 3”. Po uruchomieniu aplikacji przyciskamy klawisz „play” i przytrzymujemy go przez około 5 sekund. Po tym czasie, podnosimy palec i akceptujemy uruchomienie trybu demo oraz nadajemy aplikacji uprawnienia administracyjne (pozwoli to aplikacji na automatyczne uruchamianie się aplikacji po 1 minucie bezczynności).

Instalacja demosoftu na tabletach TAB 4

Uruchamiamy i konfigurujemy urządzenie. Wchodzimy w aplikacje „kontakty” i sprawdzamy, czy w prawym, górnym rogu znajduje się ikona „lupy” do wyszukiwania kontaktów. Jeżeli „lupy” nie ma, należy dodać dowolny kontakt do urządzenia. Następnie w wyszukiwanie wpisujemy kod *#*#33666633#*#* . Aplikacja zapyta nas czy chcemy podłączyć urządzenie do sieci Wi-Fi (jest to wskazane by pobrać najnowszy kontent promocyjny na urządzenie). Następnie akceptujemy uruchomienie trybu demo oraz nadanie praw administratora. Tryb demo jest gotowy!

Deinstalacja demosoftu na tabletach TAB 3 i starszych

Wchodzimy w ustawienia > kopia zapasowa i przywracanie ustawień > przywrócenie ustawień fabrycznych. Po przywróceniu ustawień fabrycznych tryb demo zostaje usunięty.

Deinstalacja demosoftu na tabletach TAB 4

Wchodzimy w ustawienia > kopia zapasowa i przywracanie ustawień > przywrócenie ustawień fabrycznych. Urządzenie poprosi nas o wpisanie hasła zabezpieczającego: demomodeexit. Po przywróceniu ustawień fabrycznych tryb demo zostaje usunięty.